messenger-featured

Facebook spustil webovú verziu Messengeru

Andrej Mikula Aplikácie 3 Comments

Samotný Facebook je obrovská strata času, ale ich komunikačný nástroj Messenger mám veľmi rád. Dnes už pre veľa ľudí úplne nahradil emaily a smsky. Využívame ho aj na prácu, pretože je rýchlejší, prehľadnejší a celkovo proste lepší ako email.

Lenže, keď idete na Facebook niekomu napísať správu, zlákajú vás stovky statusov vašich kamarátov. A vy skrátka cítite potrebu niečo okomentovať, lajknúť alebo zazadieľať vlastné pocity. Namiesto 2 minút stratíte na Facebooku hodinu.

Od dnes ale stačí ísť na stránku Messenger.com (Prihlásenie: Messenger.com/login) a chatovať môžete priamo z vášho prehliadača. Už nikdy sa nemusíte trápiť s miniatúrnou klávesnicou na mobile alebo ísť na hlavnú stránku Facebooku.

Dokonca je vo webovej verzii aj klasické telefonovanie a videohovory.

Zdroj: The Next Web

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho prosím.

NOVÝ KURZ
90 dní: Ako za 3 mesiace konečne splniť to, čo už plánujete roky

Koľko krát ste si niečo plánovali a napokon to nesplnili? Keď plán zlyhá, je to extrémne frustrujúce... Naučte sa ako si vytvoriť výborný plán a skutočne ho zrealizovať. Teraz zľava 50 %.
→ Viac informácií

Comments 3

 1. Dva Pivá

  Zaujíma ma, čo viedlo Facebook k tomuto kroku…

  Predsa na stránke messenger.com nie je žiadna reklama.

  Spoliehajú sa na to, že ľudia neodolajú a aj tak sa prihlásia cez stránku facebook.com?

 2. IvanK

  Vyzerá to fakt dobre, teda hlavne na notebooku. Na mobile mi to zatiaľ nefunguje. Za toto musím aj ja FB jednoznačne pochváliť. Možno kúsok klesne aj prokrastinácia, keď ľudia nebudú vidieť feed. :-)

  Ešte som zvedavý ako veľmi do toho nakoniec zapoja reklamy. Vpravo dole pod menom si to pýta nejakú cielenú reklamu. :-D

  1. Post
   Author
   Andrej Mikula

   Tak na mobile je obyčajná Messanger appka, nie? :) Ale hej, presne ako píšete. Určite klesne prokrastinácia, pretože ľudia nebudú zaťažení news feedom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *