Gmail na plné pecky: Nový online kurz už čoskoro...

Vaša práca s mailami už nikdy nebude ako predtým...

"Som vďačná za Vaše školenie. Veľmi mi to pomôže v práci. Ako maklér neustále komunikujem s množstvom cudzích ľudí a musím si dávať pozor, aby som na niekoho nezabudla, včas odpovedala, pripomínala ľuďom termíny atď. Hoci náš šéf učí, ako byť veľmi dôsledný v práci s mailami a niektoré kroky nám na našich školeniach už doporučil, ale Vaše školenie ma posunulo zase ďalej."
— Jana Homolková
realitná maklérka, Realitná kancelária RIEŠIME BÝVANIE

"Intenzívne 2 hodiny praktických rád. Naučil som sa, ako si nastaviť svoj Gmailu tak, aby som mal v emailoch poriadok, zbavil sa tzv. “doležitých newslettrov”, ktoré ma len rozptyľovali a zapĺňali inbox. S pomocou mnohých doplnkov pre Gmail sa mi darí odľahčiť svoju mozgovú kapacitu a zároveň som si istý, že na nič dôležité nezabudnem. Určite odporúčam!"
— Jozef Magda
projektový manažér, Človek v ohrození[/column]
[column type="one-fourth" fade_animation="in" fade_animation_offset="45px"]"Po absolvovani kurzu "Gmail na plne pecky" sa mi konecne podarilo spravit si poriadok v mailovej komunikacii a postupne sa ucim vyuzivat mail tak, aby pracoval pre mna, nie ja pren. Velmi som ocenila prakticke navody a konkretne aplikacie, ktore mi pomohli vyuzivat mail efektivnejsie a stravit mailovanim menej casu. Kurz odporucam kazdemu, kto ma pocit, ze ho maily kazdodenne zahlcuju a nema cas na vlastnu pracu."
— Alexandra Punová,
marketingová manažérka

Za dve hodiny som sa naučila toľko vychytávok! Moja práca s mailami už nikdy nebude taká ako predtým - bude už navždy lepšia, jednoduchšia, efektívnejšia. Oceňujem praktické tipy, ukážky užitočných nástrojov a uvoľnenú a nápomocnú atmosféru. Takmer všetci mailujeme veľa, ale takmer nikto nevie ako na to, tak dobre ako Andrej Mikula. Odporúčam!"
— Federika Homolková
riaditeľka W PRESS a.s.

Prestaňte byť otrokom e-mailu a pracujte konečne efektívne
Čo by ste robili, keby ste každý deň získali o hodinu naviac? Trávili by ste viac času s rodinou? Prečítali si dobrú knihu? Rozbehli nový projekt?

Vďaka kurzu Gmail na plné pecky táto otázka prestáva byť teoretická. Ak denne dostávate desiatky alebo stovky emailov, je presne tento kurz pre vás.

Naučím vás, ako skrátiť dobu, ktorú trávite v emailovej schránke na tretinu. Reálne tak ušetríte obrovské kvantum času – za týždeň kľudne aj 10 hodín. Navyše sa zvýši kvalita vašich odpovedí a celkovo komunikácie, pretože budete vďaka technikám, ktoré si preberieme pracovať omnoho efektívnejšie.[/column]

Praktické informácie, ktoré môžete okamžite aplikovať
1) Psychológia emailovej komunikácie. Ako vyťažiť z emailu maximum.
2) Ako znížiť celkový počet emailov
3) Ako rapídne zvýšiť rýchlosť odpovede
4) Ako výrazne znížiť čas, ktorý treba venovať mailom
5) Ako zvýšiť produktivitu vďaka menšiemu počtu vyrušení a lepšej práci s nimi
6) Ako zvýšiť kvalitu emailovej komunikácie a nikdy na nič nezabudnúť
7) Záver: Návod ako pekne krok za krokom všetko úspešne uviesť do praxe

Chcete to zažiť aj vy? Nechajte mi na vás email a ja vám napíšem hneď, ako bude kurz vonku.

Copyright TimeManagement.sk 2020
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram