[cs_content][cs_section parallax="false" separator_top_type="none" separator_top_height="50px" separator_top_angle_point="50" separator_bottom_type="none" separator_bottom_height="50px" separator_bottom_angle_point="50" style="margin: 0px;padding: 0px 0px 0x;"][cs_row inner_container="true" marginless_columns="false" style="margin: 0px auto;padding: 0px;"][cs_column fade="false" fade_animation="in" fade_animation_offset="45px" fade_duration="750" type="2/3" style="padding: 0px;"][cs_text]ZĽAVA 50% DO NEDELE 21. 5. 2017

Koľkokrát ste si niečo plánovali a napokon to nesplnili?

(Snívali ste niekedy o novom živote, ale napriek vašej snahe sa vám váš zámer nepodarilo realizovať? Nie je vám tak trochu do plaču, keď sa to stane?)

Keď plán zlyhá, je to extrémne frustrujúce
Poznáte ten pocit, keď si stanovíte nový cieľ, všetko pekne naplánujete a.... nič. Napriek tomu, že ste do toho dali všetko, výsledok sa nedostaví. Ciele ste nesplnili. Zavalili vás iné priority, iné povinnosti. Máte pocit, že sa vám zrútil celý svet...

Preteká vám život pomedzi prsty, pretože neviete efektívne plánovať?
V januári sa tešíte, že si konečne splníte ciele, ktoré už roky plánujete. V decembri ale opäť smutne skonštatujete, že ste stále neschudli, s rodinou trávite ešte menej času, novú firmu ste si nezaložili a aj dlhov je stále dosť. Plány ostali nezrealizované. Ste len o rok starší a o rok viac unavení.

No a potom človek rezignuje. Prestanete si dávať ciele. Ráno vstanete, ponáhľate sa do roboty, celý deň robíte niečo, čo vás nebaví a večer zaspávate pri najnovšom seriáli. Deň za dňom. Rok čo rok. Je toto život? Kam sa podeli vaše sny?

snimka-obrazovky-2016-12-05-o-19-49-40Viete, plánovanie je vlastne dosť podobné vareniu.
Nestačí poznať iba pár tipov a útržkových informácií. Potrebujete recept, systém, ktorý ak sledujete od A po Z, dostaví sa požadovaný výsledok. Keby ste chceli navariť rezne a dáte ich najprv do oleja a až potom do strúhanky, rozpadnú sa. Rovnako ako váš plán, ak nedodržíte správny sled krokov.

Ak chcem navariť sviečkovú, potrebujem recept, ktorý mi všetko vysvetlí. Povie mi, čo mám urobiť ako prvé, čo ako druhé a čo ako dvadsiate piate. S dobrým receptom každý, kto sa ho drží, navarí výbornú večeru.

ZĽAVA 50% DO NEDELE 21. 5. 2017

PREDSTAVUJEM VÁM NOVÝ KURZ:

90 dní: Ako za 3 mesiace konečne splniť to, čo plánujete už roky
90 dní je  kombinácia videa, audia a pracovných zošitov. Je to kompletný systém, ako zrealizovať to, čo už dlho chcete dosiahnuť. Je to systém, ktorý vás zbaví frustrácie a pomôže vám splniť si vaše sny.

V čom je kurz 90 dní iný?
Ak sa pozriete na iné time management knihy, narazíte na pekné myšlienky. Myšlienky ako "Coveyho 4 kvadranty" alebo "Zjedz tú žabu", ktorá hovorí, že hneď ráno by sme mali urobiť tú najťažšiu vec. A potom často nasleduje príklad, ako to nejaký manažér aplikoval vo svojej firme a dosiahol úspech. A potom skončia.

A skončíte aj vy. Neviete, čo máte robiť. Pretože neobsahujú žiadny systém. Žiadnu metodológiu. Kurz 90 dní je iný. Je to systém, postup konkrétnych krokov, ktoré jednoducho zoberiete, urobíte a uspejete.

Keď máte systém, je dôležité, aby bol flexibilný
Skúšali ste sa niekedy riadiť time management systémom, ktorý od vás vyžadoval absolútnu poslušnosť? Chcel od vás, aby ste do detailu dodržiavali milióny krokov? Takýto rigidný systém je o ničom, pretože s ním nemôžete byť sami sebou. Ak chcete byť úspešný, potrebujete recept, ktorému môžete dôverovať, ale súčasne si môžete upraviť podľa seba. Presne taký je kurz 90 dní.

Kompletný systém, vďaka ktorému možno zmeníte váš život...

Kedykoľvek a kdekoľvek. Ísť na školenie často znamená niekam cestovať, stráviť čas v prednáškovej sále a usilovne si zapisovať všetko, aby ste o nič neprišli. Kurz 90 dní je však online kurz, takže si môžete všetko pohodlne naštudovať vlastným tempom. Kľudne si jednu kapitolu pozrite aj 5x.

Systém, nie myšlienky. Svet je plný dobrých nápadov. Jeden z nich je: "Staň sa Hollywoodskou hviezdou, natáčaj filmy a zarábaj milióny." Pekný nápad, nie? Ale ako to realizovať? Buďte si istý, že v kurze 90 dní nájdete konkrétne postupy. Kroky od A po Z, ktoré keď urobíte, získate nepriestrelný plán na realizáciu vašich snov.

Video + audio + text. Niekto rád číta, niekto rád počúva v aute a niekto rád pozerá video. V tomto kurze je kombinácia všetkého, vďaka čomu sa naučíte všetky kľúčové princípy plánovania rýchlejšie a efektívnejšie.

Vízia. Čo vlastne chcete od života? Akú kariéru by ste si mali vybrať? Kde chcete žiť a ako by mal vyzerať váš ideálny deň? Vďaka úvodnej časti kurzu a zopár výborným technikám budete na tieto kľúčové otázky konečne vedieť odpovedať.

Životná rovnováha. Stalo sa vám niekedy, že ste pracovali tak usilovne, až ste skončili v nemocnici? Keď sa to stane, je to tragédia... Cieľom života je byť šťastný a viesť vyrovnaný život. Práve na tom väčšina plánov a ľudí zlyháva. V časti 2 sa naučíme, ako viesť vyrovnaný a plnohodnotný život v každej zo 7 kľúčových oblastí.

Pero a papier. Ganttove diagramy? Grafy a zložité počítačové programy, z ktorých ide človeka poraziť? Nie, nebojte sa, nič komplikované v kurze 90 dní nie je. Stačí vám obyčajné pero, A4-ka a čas na rozmýšľanie.

Formát úspešného plánu. Ako vyzerá dobrý plán? Čo všetko musí obsahovať a čo nesmie? Nájdete to v časti číslo 3.

Silná vôľa. Ako každý deň pracovať na vašich snoch, aj keď sa vám nechce? Hovorí sa, že nie je problém prikázať si, ale poslúchnuť sa. V skutočnosti dobrý plán v sebe už obsahuje stratégiu na to, ako byť motivovaný a plný sily za každých okolností.

Deň. Týždeň. Mesiac. Je ľahké stanoviť si cieľ a potom naň pod závalom každodenných povinností úplne zabudnúť. Ako zabezpečiť, aby sa to nestalo? Ako pracovať s kalendárom a diárom? Naučte sa plánovať efektívne.

Čas pre seba. Každý deň. Urobili ste si niekedy plán, ktorý vám ráno kompletne zničil jediný email? Ako tomu predísť? Ako zaručiť, aby vás nikto pri práci na vašich snoch nevyrušoval? Je to jednoduchšie, ako sa na prvý pohľad môže zdať.

Stručnosť - sestra talentu. Čítali ste niekedy knihu, ktorá mala 200 strán, ale dala by si zhrnúť na jednu A4-ku? Na porazenie, však? Vo svojom kurze hovorím vlastne o time managemente, takže vašim časom naozaj plytvať nebudem.

To do list tipy a triky. To do list nie je iba zoznam úloh, ktoré zajtra musíte urobiť. Ak je štruktúrovaný správne, môže sa stať neoceniteľnou pomôckou na ceste za splnením vašich snov.

Úplne nový obsah. Veci, o ktorých v kurze hovorím, nikde na blogu ani v žiadnom z doterajších mojich kurzov nenájdete.

 

tm-kolaz

KTO SOM?

Volám sa Andrej Mikula a som zakladateľ portálu TimeManagement.sk.
Na tejto stránke už roky ukazujem, ako pracovať efektívnejšie a mať viac voľného času. Mojimi kurzami prešli stovky ľudí z firiem ako O2, IKEA, Electrolux, Adidas, Oberbank, ZlavaDna a mnohé iné malé aj stredné firmy.

Blogovanie, organizovanie kurzov, skúmanie osobnej produktivity, time manažmentu a motivácie ma neskutočne baví, o čom sa môžete presvedčiť v niektorom zo stovky mojich článkov.

referencie

materialy

OBSAH KURZU

ČASŤ 1: Stanovenie vízie

ČASŤ 2: 90-dňový plán 

ČASŤ 3: Každodenná rutina

ČASŤ 4: Silná vôla & Disciplína

ČASŤ 5: Tipy a triky

Zľava 50% do 21. 5. 2017 - Objednávka

90dni-2

90 dní: Ako za 3 mesiace konečne splniť to, čo plánujete už roky

Cena:  120 EUR  60 EUR
Prístup do online kurzu získate okamžite po zaplatení.

 

P.S. Uvažujete nad týmto kurzom, ale nie ste si istý?
Chápem vás. Je to normálne. Ale nebudem vám sľubovať, že vám tento kurz zaručene pomôže. Pretože to neviem. Môžem vám však povedať, že ak človek fakt implementuje postupy z tohto kurzu, dosiahne za 90 dní viac, ako iní ľudia za rok. A dávam vám svoje slovo, že som do tohto kurzu dal všetko. Sú tu roky mojich skúseností, praktických informácií a moje srdce.

Andrej Mikula

Máte nejaké otázky?
Napíšte mi cez Messenger alebo pošlite email. Rád vam odpoviem.[/cs_text][/cs_column][cs_column fade="false" fade_animation="in" fade_animation_offset="45px" fade_duration="750" type="1/3" style="padding: 0px;border-style: solid;border-width: 0px;border-left:1px solid #ccc;"][cs_text]

KURZ, KTORÝ MÔŽE ZMENIŤ VÁŠ ŽIVOT

90dni-mockup-190 dní: Ako za 3 mesiace konečne splniť to, čo plánujete už roky

Systém, ktorý vás krok za krokom naučí, ako si vytvoriť výborný plán, skutočne ho zrealizovať a splniť si tak svoje ciele.

REFERENCIE:

eva-markova"Použitie kurzu nie je ohraničené. Je len na nás, ako získané múdrosti využijeme na svoj prospešný rozvoj. Mať jasne stanovený cieľ, nenechať sa rozptyľovať, byt pripravený reagovať a pri všetkej práci a povinnostiach zabezpečiť si čas pre seba, na zastavenie sa. U mňa kurz zafungoval, hneď vidím posun bližšie k cieľu."
-- Eva Marková
konateľka, Mediadom
janmisovic“Andreja som najprv spoznal cez podcast. Už vtedy mi prišiel veľmi inšpiratívny. Prihlásil sa teda na jeho kurz, ktorý potvrdil moje očakávania. Nastala zmena pre môj život a začiatok niečoho nového, čo som stále hľadal. Naštastie nie dočasná, ale konštatná, lebo nie teória, ale prax šetri čas…”
-- Ján Mišovič
Regulatory Management, ZSE
jiri-slezakVelice se mi líbila prezentace pana Mikuly na akci Spolku absolventov MBA v Bratislavě. Informace byly prakticky orientované, konkrétní a přednáška byla živá a zábavná. Odnesl jsem si řadu inspirací pro to, jak dělat věci lépe.”
-- Jiří Slezák
co-founder, Spolek absolventů MBA
martin-fekiacVáš blog mi doslova zmenil život. Posledné tri dni sú úplne iné, ako všetky ostatné za posledných 2,5 roka, čo pracujem vo svojom home office
-- Martin Fekiač
affiliate marketér
filipfischerAndrej presne zanalyzoval potreby našej spoločnosti a na základe toho pre našich leadov viedol workshop. Dosiahol skvelé výsledky… Naozaj nás to posunulo vpred.”
--Filip Fischer
co-founder, Pixel Federation
mv"Děkuji za školení a jeho provedení. Jsem přesvědčen, že si z něj i kolegové něco odnesli, tak jak jsem předpokládal. Minimálně i dnes zní po chodbách - Neruš, jsem ve své Q2 :-))) Takže je vidět, že si svůj čas přeci jen umí trochu rozlišit. A to je první krok k jeho lepšímu rozplánování. "
--Miroslav Vácha
Consumer Care & Aftermarket Manager
Electrolux
federika“Za dve hodiny som sa naučila toľko vychytávok! Moja práca s mailami už nikdy nebude taká ako predtým – bude už navždy lepšia, jednoduchšia, efektívnejšia. Oceňujem praktické tipy, ukážky užitočných nástrojov a uvoľnenú a nápomocnú atmosféru. Takmer všetci mailujeme veľa, ale takmer nikto nevie ako na to, tak dobre ako Andrej Mikula. Odporúčam!”
-- Federika Homolková
riaditeľka, W-PRESS, s.r.o.

[/cs_text][/cs_column][/cs_row][/cs_section][/cs_content]

Copyright TimeManagement.sk 2020
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram