Time Management Consulting

Individuálne poradenstvo na zvýšenie vašej produktivity

Zvýšte vašu produktivitu

Ak budete vy a vaša organizácia pracovať efektívne,
zbavíte sa stresu a dosiahnete viac za kratší čas.

Audit produktivity

Pozriem sa na váš systém práce v oblastiach plánovania, práce s kalendárom a to do listom, email, prokrastinácia, sústredenie a vnútorná motivácia. Pomôžem vám usporiadať priority, a dám vám konkrétne techniky, ako jednotlivé súčasti vašej produktivity vylepšiť.

Stanovenie cieľov

Čo sa vlastne snažíte dosiahnuť? Zefektívniť vašu firmu? Získať viac zákazníkov? Naučiť vašich ľudí, lepšie si manažovať čas? Tráviť viac času s rodinou? Tieto otázky sú kľúčové, pretože ich analýza vám pomôže stanoviť si víziu a dlhodobé ciele, ktoré vám budú dávať zmysel.

Zodpovednosť

Nie je problém stanoviť si ciele, problém je dodržať ich. Keď budete mať pri sebe niekoho, kto vás bude kontrolovať a pomáhať vám, výrazne zvýšite šancu na úspech. Poskytnem vám toľko podpory, koľko budete potrebovať. Na každej konzultácii sa budete stále viac a viac zlepšovať a približovať sa k svojim cieľom.

Čo očakávať?

  • Audit vašej produktivity a vášho systému práce
  • Zostavenie individuálneho rozvojového plánu
  • Odpovede na vaše otázky
  • Vytvorenie nového efektívneho workflow
  • Odporúčania na konkrétne aplikácie
  • Odhalenie častých time management mýtov a chýb

Cena a Objednávka

50 EUR / hodina

Vyplňte prosím tento formulár alebo mi zavolajte na +421 917 891 229.
Odpoviem Vám do 2 hodín.


Časté otázky

V prvom rade sa pozriem na vašu momentálnu situáciu a zanalyzujem spôsob akým pracujete. Vypočujem si vaše ciele a dôvody, prečo sa tento cieľ snažíte dosiahnuť. Na základe nich Vám odporučím konkrétne veci, ktoré keď spravíte, pomôžu vám.
Ak chcete skutočne zvýšiť vašu produktivitu a zmeniť svoje návyky, odporúčam aspoň 3-4 konzultácie.
Môžeme sa stretnúť buď v Bratislave v mojom sídle v Twin City B alebo kľudne priamo vo vašej kancelárii. Alternatívne si môžeme dohodnúť aj virtuálne stretnutie cez Skype. Čas stretnutie si dohodneme individuálne podľa vašich časových možností a zvyčajne je možné nájsť vhodný dátum do 14 dní od žiadosti o konzultáciu.
Samozrejme, zavolajte mi na +421 917 891 229 alebo napíšte email na andrej@timemanagement.sk