NOVÉ TRENDY AJ OSVEDČENÉ PRAVDY O OSOBNEJ PRODUKTIVITE

Školenie: Time Management 2019

Nový rok prináša nové výzvy, nové ciele a nové predsavzatia. Ako ich všetky naplniť? Ako z roku 2019 spraviť naozaj úspešný rok? Prihláste sa na školenie Time Management 2019 a dozviete sa top novinky ale aj osvedečené pravdy o osobnej produktivite a time manažmente. Naučte sa ako ušetriť kopu času každý deň, ako si správne stanoviť ciele, ako prestať prokrastinovať a ako dokončiť všetko čo začnete.

Audit produktivty. Pozriem sa na váš systém práce. Dám vám úprimnú spätnú väzbu na to, čo robíte dobre a a čo by ste mohli robiť lepšie. Ak budete chcieť, môžem prísť za vami do kancelárie a sledovať, ako pracujete.
Stanovenie priorít. Čo sa vlastne snažíte dosiahnuť? Zefektívniť vašu firmu? Naučiť vašich ľudí, lepšie si manažovať čas? Tieto otázky sú kľúčové, pretože ich analýza vám pomôže stanoviť si ciele a priority, ktoré vám budú dávať zmysel.
Tipy a triky. Čo vás najviac zaujíma? Naučte sa napríklad ako prestať prokrastinovať, ako si usporiadať projekty, keď toho máte fakt veľa, ako sa neutopiť v emailoch alebo ako delegovať. Záleží na tom, s čím potrebujete najviac pomôcť.
Podpora a motivácia. Nie je problém stanoviť si ciele, problém je dodržať ich. Keď budete mať pri sebe niekoho, kto vás bude kontrolovať a pomáhať vám, výrazne zvýšite šancu na úspech. Po každej konzultácii sa budete stále viac zlepšovať a približovať k svojim cieľom.

Ak chcete skutočne zlepšiť Váš time management, poďme si proste spoločne sadnúť ku káve, v kľude sa porozprávať a nájsť to najlepšie riešenie pre Vás. Je iba na vás, či sa rozhodnete iba pre jednu hodinu, alebo vyskúšate dlhodobú podporu a koučovanie počas 4 stretnutí, ktoré si môžete rozvrhnúť ako len budete chcieť.

Kapacita: 30 ľudí
Miesto konania: LAB Café, Námestie SNP 25, Bratislava (budova Starej Tržnice)
Cena:
Early bird do DD.MM.: 49 EUR
Potom: 59 EUR

Cena:
50 EUR / 1 hodina
150 EUR / 4 hodiny

PRIHLASIT NA SKOLENIE

Referencie

Copyright TimeManagement.sk 2020
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram