Ste tu prvý krát?

Vitajte na TimeManagement.sk, najväčšom slovenskom blogu o time manažmente a produktivite

Moje meno je Andrej Mikula a problematike osobnej produktivity sa venujem už viac ako 7 rokov. Nie je nič cennejšie ako váš čas a mojim cieľom je pomáhať ľuďom a firmám využiť ho na maximum.

TimeManagement.sk je pre vás ak:

  • Odložili ste niekedy dôležitú úlohu na zajtra? A potom znovu a znovu?
  • Neviete kde vám hlava stojí?
  • Chcete si stanoviť dlhodobé ciele?
  • Neviete sa dokopať do práce?
  • Máte kvantum povinností a neviete čo spraviť skôr?
  • Potrebujete si upratať priority?
Príprava na prednášku v Prahe v architektonickom inštitúte Visuin

Na tejto stránke nájdete viac ako 100 článkov, ktoré sa týkajú prokrastinácie, každodenného manažmentu úloh a to do listov, dlhodobého plánovania a v neposlednej rade motivácie. Otvorte blog a začítajte sa do niektorého z článkov.

Tu je zoznam najpopulárnejších článkov:

Všetky články na tejto stránke sú zdarma a bez reklám. Ak chcete zvýšiť svoju produktivitu, môžete prečítať kľudne všetky hneď teraz. Avšak existuje efektívnejší spôsob...

Potrebujete niečo viac?

Na TimeManagement.sk nájdete stovky článkov a online kurz zdarma vám tiež dá odpovede na mnohé otázky. Avšak ak to so zvyšovaním vašej produktivity myslíte skutočne vážne, odporúčam vám individuálnu konzultáciu.

Táto konzultácia obsahuje podrobným audit vašej produktivity. Získate na nej kopu praktických tipov, ktoré môžete hneď zajtra implementovať. A čo je najdôležitejšie, dosiahnete svoje ciele.

Time management konzultácia
Time management konzultácia 60 minút na zvýšenie Vašej produktivity Urobte krok vpred. Booknite si time management konzultáciu a zvýšte vašu produktivitu. Time management konzultácia vám pomôže pozrieť sa do detailu na vaše time management návyky a zanalyzovať ich. Dostanete úprimný a nezaujatý feedback na to, čo a ako robíte a

Ako vstúpiť do TimeManagement.sk?

Všetky články na tejto stránke sú zdarma. Môžete ich čítať kedykoľvek a kdekoľvek. Navyše však ďalšie informácie a time management tipy nájdete

  • Emailový newsletter (viac ako 7000 odoberateľov).
  • Facebook stránka (viac ako 8000 fanúšikov)
  • YouTube kanál (ten ešte len rozbieham. Zatiaľ iba 150 subscriberov, ale záto zopár fakt dobrých videí)

Ďakujem za navštívenie TimeManagement.sk. Teším sa na vás v komentároch pod článkom, na niektorom z time management kurzov alebo na individuálnej konzultácii.

-- Andrej Mikula