to do list

Najľahší TO DO LIST nástroj na internete

Andrej Mikula Aplikácie 4 Comments

UPDATE: Stránka o ktorej som v roku 2007 v článku pisal už neexistuje. Teraz odporúčam Wunderlist.

Pred pár dňami som písal o nevyhnutnosti používať to do list. Mne osobne najviac vyhovuje obyčajné pero a papier. Ale na internete existuje jedna služba, ktorá je úžasná.

Vyskúšal som asi všetky internetové produkty z oblasti time managementu a to do list-ov, ale len jeden si naplno získal moju priazeň.

Volá sa Ta-da list a je radosť ho používať. Skutočne to nemôže byť jednoduchšie. Registrácia trvá 10 sekúnd a je zadarmo. Môžete vytvoriť nekonečne veľa zoznamov s nekonečne veľa úlohami. Hlavná výhoda Ta-da listu je to, že svoj to do list môžete zdielať.

Takýmto jednoduchým spôsobom môžete spolupracovať so svojimi priateľmi alebo kolegami v práci. Proste si vytvoríte spoločný to do list a budete spolupracovať – to je project management ako má byť.

Asi už konečne chcete odkaz, že? Ta-da list – ľahšie to už byť nemôže.

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho prosím.

NOVÝ KURZ
90 dní: Ako za 3 mesiace konečne splniť to, čo už plánujete roky

Koľko krát ste si niečo plánovali a napokon to nesplnili? Keď plán zlyhá, je to extrémne frustrujúce... Naučte sa ako si vytvoriť výborný plán a skutočne ho zrealizovať. Teraz zľava 50 %.
→ Viac informácií

Comments 4

  1. mytimemanagement

    Neviem prečo, ale mne sa rememberthemilk príliš nepáči… Ja vyhľadávam hlavne jednoduchosť a tú mi poskytuje Tada list. O tom gadgete som nepočul a môže to byť zaujímavé… Odkiaľ sa to dá stiahnuť?

  2. johno

    Tada list je skvely (tak ako cele 37signals), ale na remember the milk sa to nechyta. Jednoduche ako Tada, ale obsahuje aj vychytavky ako deadliny, priority, tagy, geotagy. Vsetko krasne schovane az kym to netreba. Presne podla mojho gusta.

    http://www.rememberthemilk.com

    Vrelo odporucam s gadgetom, ktory sa da vlozit na personalizovanu stranku google, ktoru mam ako homepage.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *